W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Nauczyciele z grupy I Krasnale dziękują:

Rodzicom dzieci z grupy I za udział w akcji ,, Grosz do grosza”, akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie ,,Droga”, oraz w VI edycji kampanii ,,Kilometry dobra”

Rodzicom Erwina za obdarowanie dzieci słodyczami z okazji Mikołajek oraz za przeprowadzenie fantastycznych doświadczeń i baloniki napełnione helem

Rodzicom za pieczenie ciasta na  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Tacie Roberta za odegranie roli księcia w przedstawieniu ,,Śpiąca królewna” przygotowanym przez personel i rodziców naszego przedszkola na bal karnawałowy

Tacie Piotrusia za przeprowadzenie doświadczeń elektronicznych

Mamie Adasia za przekazanie zabawek i książek

Tacie Klaudii za przeprowadzenie pogadanki na temat dbania o nasze ząbki

Tatusiom Bartka i  Adama za udział w akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom”

Rodzicom za przygotowanie z  dziećmi wierszy na rodzinne recytowanie ,, Poezja w kwiatach”

Rodzicom Piotrusia i Huberta za przygotowanie prac plastycznych na konkurs

Mamie Julii za przygotowanie jej do  konkursu  recytatorskiego ,, Nasze ulubione wiersze”

Mamie Olka za naklejki , które służą nam jako nagrody motywacyjne

Rodzicom za udział w piknikach , uroczystościach i  zajęciach otwartych

Nauczyciele z grupy II Smoki dziękują:

Paniom: Agnieszce Bogaczuk, Monice Mańko, Joannie Murawskiej, Agnieszce Rudnik, Wioletcie Ostaszewskiej, Marcie Siemieniuk, Małgorzcie Szymczak, Annie Zawadzkiej za wypiek ciasta z okazji Dnia Babci I Dziadka.

Państwu Bogaczuk, Szymczak i Zielińskim za udział w akcji „Góra grosza”

Państwu Brzozowskim za dostarczenie zabawek do grupy przedszkolnej: układanki, pluszaki, samochody, domki, płyty z bajkami, książki.

Państwu Janiuk za dostarczenie zabawek do grupy przedszkolnej: lalka, miś

Państwu Zielińskim za dostarczenie pluszaków, piłki, warzyw do kącika przyrody, środków papierniczych

Państwu Gradkowskim za dostarczenie sadzonek kwiatków z okazji Dnia Ziemi

Państwu Szymczak za dostarczenie sadzonek kwiatków z okazji Dnia Ziemi

Państwu Ignatowicz za dostarczenie nakrętek

Państwu Siemieniuk za dostarczenie nakrętek

Państwu Rudnik za dostarczenie darów

Państwu Piszczatowskim za pomoc przygotowaniu do konkursu

Nauczyciele z grupy III Tygryski dziękują:

Paniom Anicie Mieszkowskiej i Ewie Owsiejko za udział w "Patriotycznym śpiewaniu"

Państwu Marcie i Karolowi Mozolewskim oraz pani Agnieszce Juszczak za dostarczenie artykułów papierniczych.

Paniom Agnieszce Popko i Annie Bielenica za udział w akcji - pomoc zwierzętom.

Paniom Agnieszce Popko, Annie Bielenica i Magdalenie Stolarczyk za zbiórkę darów na Stowarzyszenie Droga

Paniom Magdalenie Stolarczyk, Anicie Mieszkowskiej, Arlecie Wysockiej za dostarczenie pomocy dydaktycznych (zabawki, gry dydaktyczne, pomoce do zajęć)

Pani Arlecie Wysockiej za prezentację zawodu nauczyciela języka angielskiego.

Paniom Arlecie Wysockiej i Julicie Czerniawskiej za udział w 6 tygodniu "Białystok Czyta Dzieciom"

Paniom Agnieszce Popko, Annie Bielenica, Julicie Czerniawskiej, Annie Chomko, Anicie Mieszkowskiej, Ewie Owsiejko, Magdalenie Łojewskiej za ciasta na imprezy grupowe.

Panu Maciejowi Owsiejko za organizację spotkania z lekarzem stomatologiem.

Paniom Arlecie Wysockiej, Julicie Czerniawskiej, Agnieszce Popko, Agnieszce Juszczak, Barbarze kozłowskiej za udział w "Dniach Rodziny" - przygotowanie inscenizacji "Ptasie radio"

Nauczyciele z grupy IV Gumisie dziękują:

Rodzicom dzieci z grupy IV za udział w akcji ,, Grosz do grosza”, akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie ,,Droga”, oraz w VI edycji kampanii ,,Kilometry dobra”

Panu Marcinowi Wojnicz za przeprowadzenie fantastycznych zajęć chemicznych we wszystkich grupach przedszkolnych naszej placówki

Państwu Cywoniuk za sponsorowania upominków na wieczór recytatorski "Poezja w kwiatach"

Nauczyciele z grupy V Puchatki dziękują:

Państwu Bodek za udział w akcji za czytanie książek w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz 5 edycji Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Państwu Blaszko za aktywny udział w organizacji Jubileuszu 50-lecia oraz za zorganizowanie występu scenicznego wraz z grupą Fair Play Crew

Państwu Chańko za szczególne zaangażowanie w akcje „Kilometry Dobra, za aktywny udział w organizacji Jubileuszu 50-lecia istnienia przedszkola

Państwu Freino za zorganizowanie zajęć profilaktycznych przy współudziale Policjantki z zakresu bezpieczeństwa na podwórku oraz zachowań w kontakcie z nieznanymi zwierzętami; za zorganizowanie zajęć dotyczących ruchu drogowego „Autochodzik”; za stoisko z języka angielskiego na Jubileuszu 50lecia istnienia przedszkola; za ofiarowanie odblaskowych znaczków oraz czapeczek

Państwu Jaworowskim za dbanie o profilaktykę ochrony skóry przed letnimi upałami i podarowanie dzieciom kremu do ochrony przeciwsłonecznej

Państwu Kijowskim za udział i reprezentowanie placówki na Orszaku Trzech Króli

Państwu Łosiewicz za dostarczenie darów na rzecz „Stowarzyszenia Droga”; za zaangażowanie w konkursy plastyczne organizowane na terenie placówki

Państwu Nahajewskim za udział i reprezentowanie placówki na Orszaku Trzech Króli

Pani Nowackiej  za udział w akcji za czytanie książek w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz 5 edycji Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Państwu Schulz za pomoc w gromadzeniu pokarmu dla ptaków i dokarmianiu zwierząt zimą; za zaangażowanie w konkursy plastyczne organizowane na terenie placówki; szczególne zaangażowanie w akcje „Kilometry Dobra”

Państwu Starpczuk za zaangażowanie w konkursy plastyczne organizowane na terenie placówki

Państwu Śliwonik za pomoc w gromadzeniu pokarmu dla ptaków i dokarmianiu zwierząt zimą

Państwu Świętochowskim za artykuły papiernicze