Zasady rekrutacji do przedszkoli samorządowych/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacją objęte są dzieci z roczników 2011-2014 zamieszkałe na terenie Białegostoku.
Rodzice dziecka urodzonego w 2015 roku
mogą ubiegać się o przyjęcie dziecka do przedszkola dopiero po ukończeniu przez dziecko 2,5 lat.

Rodzice zamieszkali poza obszarem miasta Białystok mogą ubiegać się o przyjęcie do dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli przedszkole/szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami.

Szczegółowe zasady rekrutacji zawiera:
Informacja dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2017/2018 do przedszkoli samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych Miasta Białegostoku