Nad pracą zespołu od 2003 roku czuwa Pani Dyrektor Beata Józwowicz, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w placówce integracyjnej. Jest nauczycielem dyplomowanym, terapeutą integracji sensorycznej, oligofrenopedagogiem oraz terapeutą pedagogicznym. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim Filia w Białymstoku, kierunek Wychowanie Wczesnoszkolne. Należy do członków zarządu Stowarzyszenia Akademia Podlasiaka. Praca z dziećmi daje jej radość i ogromną satysfakcję. Jest osobą twórcżą, energiczną, podążającą za potrzebami dziecka. Jest współautorem programu Podlasie Nasza Mała Ojczyzna. Prywatnie mama trójki dzieci. Poza pracą jej pasją jest ogród, kocha zwierzęta, wyprawy rowerowe. Interesuje się teatrem i dobrym filmem.

W codziennych obowiązkach zawodowych Panią Dyrektor wspiera Pani Wicedyrektor Dorota RożkoNauczyciel dyplomowany z 27-letnim stażem pracy pedagogicznej, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie w Białymstoku. Ukończyła Podyplomowe Studium Terapii Pedagogicznej. Jest współautorką własnego programu „Zanim zacznę czytać i pisać”. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoleniach. Uwielbia śpiewać, tańczyć i słuchać muzyki. Swoją muzyczną pasję wykorzystuje w pracy z dziećmi wyznając zasadę: „Dzień bez muzyki jest dniem straconym”.