POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-kacperkiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w MAJU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą uczyć się w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też, chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
wieczor-recytatorskiWiosenny wieczór recytatorski w grupie "Kacperków"              

Czytaj więcej
portrety-gr6Pod koniec lutego grupa "Kacperki" udała się na wycieczkę do Ratusza. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstaje portret, a następnie same próbowały swoich sił w tworzeniu portretów.      

Czytaj więcej
dzienbabci-gr6Dzień Babci i Dziadka w grupie VI "Kacperki"        

Czytaj więcej
ekobizuteria-gr63.10.2016r. w grupie "Kacperków" odbyły się zajęcia edukacyjne tworzenia ekobizuterii. Dzieci miały możliwość utrwalenia informacji dotyczących ekologii i recyklingu. Główną częścią programu było wykonanie biżuterii z materiałów wtórnych.      

Czytaj więcej
halloween-gr6Zajęcia Halloween w grupie VI "Kacperki".        

Czytaj więcej