POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-puchatkiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci w tym miesiącu będą się uczyć.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
btcd-gr5W ramach Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom odwiedził nas pan Tomasz Maleta z Polska PRESS Kurier Poranny.        

Czytaj więcej
dzien-kobiet-gr5Dzień kobiet.        

Czytaj więcej
dzien-babci-gru5Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w grupie V "Puchatki".        

Czytaj więcej
muzeum-wojska-gr519 stycznia 2018r. Puchatki były na ciekawej wycieczce. Zwiedziły Muzeum Wojska w Białymstoku.        

Czytaj więcej
zajecia-otwarte W dniu 05.12.2017r w grupie V Puchatki odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. W trakcie spotkania pod hasłem "Rozdajemy innym prezenty tak jak nasz kochany Mikołaj Święty" dzieci i rodzice uczestniczyli w zabawach rozwijających umiejętności czytelnicze dzieci.    

Czytaj więcej
herbatak-z-paniadyrektorDzieci z grupy V "Puchatki" z okazji Święta Edukacji Narodowej były na herbatce u pani dyrektor.        

Czytaj więcej
jesienny-spacer-gr5Puchatki na spacerze w poszukiwaniu darów jesieni.        

Czytaj więcej