POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-puchatkiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci w tym miesiącu będą się uczyć.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
sadzimy-warzywa-gr5Sadzimy warzywa w przedszkolnym ogródku.          

Czytaj więcej
robimy-placki-gr5Dzieci z grupy "Puchatków" wciąż rozwijają swoje umiejętności kulinarne. Tym razem przyrządziły pyszne placki z produktów naturalnych. Podczas zajęć edukacyjnych poznały też zwierzęta hodowlane i produkty, które dzięki nim otrzymujemy.      

Czytaj więcej
wiosenne-recytowani-gr5Wiosenne recytowanie w grupie V "Puchatki"        

Czytaj więcej
zajecia-w-ogrodkuZajęcia w ogródku nie tylko pozwalają dzieciom bliżej poznać przyrodę i jej prawa, ale są też doskonałą zabawą.        

Czytaj więcej
dzienbabci-gr-5Dzień Babci i Dziadka w grupie V "Puchatki"        

Czytaj więcej
zabawa-na-sniegu-gr5Nic nie dale takiej radości na zimowym spacerze jak zabawa na śniegu!        

Czytaj więcej
prad-gr514 grudnia 2016r. grupa V zgłębiała tajniki prądu elektrycznego. Gościliśmy pana elektryka, który zapoznał dzieci ze swoją pracą.Przedszkolaki uczyły się jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych, oraz same wykonywały obwód zamknięty aby oświetlić domek dla lalek.Dopełnieniem zajęć było praktyczne korzystanie z urządzeń elektrycznych - za pomocą miksera dzieci wykonały bezy, które upiekły w przedszkolnej kuchni.    

Czytaj więcej
lekcja-muzealna2 grudnia "Puchatki" uczestniczyły w lekcji muzealnej "Nieożywiona kompozycja" w Muzeum Podlaskim w Ratuszu Miejskim. Dzieci uczyły się mieszania kolorów pochodnych od podstawowych a także malowały martwą naturę.      

Czytaj więcej
andrzejki-gr5Andrzejkowe wróżby w grupie "Puchatków".        

Czytaj więcej
puchatki-w-muzeum-gr516 września 2016 r. dzieci z grupy "Puchatki" Przedszkola Samorządowego Nr 26 w Białymstoku udały sie na wycieczkę do Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. W trakcie zajęć edukacyjnych przedszkolaki poznały historię białostockiego Ratusza, zwiedziły wystawę stałą i wystawy czasowe. Posumowaniem zajęć było pomalowanie kolorowanki z wizerunkiem Muzeum.    

Czytaj więcej