POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-gumisie Zapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą się uczyć w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu.  Zapraszamy!  

Czytaj więcej
dzien-dziecka-gr4W Dniu Dziecka "Gumisie" bawiły się w ogrodzie przedszkolnym. Największą atrakcją było puszczanie i łapanie baniek mydlanych oraz rozbijanie "truskawkowej" piniaty.        

Czytaj więcej
kwiatki-gr4Kwiatki - praca z "Playmais".          

Czytaj więcej
ogrodek-gr4W marcu dzieci z grupy "Gumisie" założyły w sali ogródek. Przedszkolaki uczą się jak dbać o rośliny. Nic dziwnego, że roślinki rosną jak na drożdżach, a dzieci z uwagą obserwują ich rozwój.        

Czytaj więcej
wiosenne-recytowani-gr4Wiosenne recytowanie w grupie IV "Gumisie"          

Czytaj więcej
zabawy-z-chemia-gr4Zajęcia chemiczne w grupie IV "Gumisie" przeprowadził tato Oli Wojnicz.          

Czytaj więcej
dzienbabci-gr4Dzień Babci i Dziadka w grupie IV "Gumisie"        

Czytaj więcej
swiateczne-malowanki-gr414 grudnia na zajęciach plastycznych dzieci z grupy IV "Gumisie"wykonały świąteczne malowanki.        

Czytaj więcej
mikolajki-gr4Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z mikołajkowego występu naszych "Gumisiów".          

Czytaj więcej
pasowanie-na-przedszkolakaW dniu 28.10.2016r. w grupie "Gumisie", pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na Przedszkolaka i Starszego Przedszkolaka. Dzieci swoim występem podkreśliły rangę wydarzenia. Natomiast wspaniali rodzice miło zaskoczyli, przygotowując słodką niespodziankę. Miła atmosfera sprzyjała wspólnej integracji.      

Czytaj więcej