POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-tygryskiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci w tym miesiącu będą się uczyć.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
dzien-babci-gru3Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w grupie "Tygrysków".        

Czytaj więcej
pasowanie-na-przedszkolaka-gr315 listopada nasze maluszki - "Tygryski" z grupy III zostały uroczyście pasowane na przedszkolaki przez panią dyrektor Beatę Józwowicz. Dumni rodzice wspierali swoje pociechy podczas występu artystycznego i ślubowania.      

Czytaj więcej
pierwszy-dzien-w-przedszkolu-gr3Zobaczmy jak nasze maluszki bawiły się pierwszego dnia w przedszkolu.        

Czytaj więcej