POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-tygryskiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci w tym miesiącu będą się uczyć.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
wiosenne-recytowani-gr3Wiosenne recytowanie w grupie III - "Tygryski"        

Czytaj więcej
ptasie-radio-2Dzieci i rodzice z grupy II "Tygryski" uczestniczyli w pikniku rodzinnym, który odbył się w Protasach "Zagrodzie Zakrynica" w dniu 26 maja 2017r. Piknik zorganizowany został w ramach projektu "Ptasie radio", dzięki funduszom pozyskanym z Urzędu Miejskiego. Podczas pikniku przedszkolaki i ich rodzice spotkali się z przedstawicielem Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Obserwacja ptaków podczas spaceru po lesie zaowocowała wspólnym wykonaniem prac plastycznych - ptaków z masy gipsowej. Z okazji Dnia Rodziny dzieci i rodzice zaprezentowali krótkie występy artystyczne (m.in. "Ptasie radio" J. Tuwima). Wyjazd zakończyło ognisko oraz prezentacja wykonanych prac.  

Czytaj więcej
zajecia-otw-gr3Zajęcia otwarte w grupie III "Tygryski"          

Czytaj więcej
dzienbabci-gr3Dzień Babci i Dziadka w grupie III "Tygryski"        

Czytaj więcej
zabawy-chemiczne-gr3W dniu 11 stycznia 2017 r. grupę III "Tygryski" odwiedził chemik - pan Marcin Wojnicz. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały doświadczenia i z chęcią uczestniczyły w bardzo ciekawych eksperymentach.      

Czytaj więcej
warsztaty-plastyczne5 grudnia 2016r. dzieci z Koła plastycznego i z grupy III uczestniczyły w warsztatach plastycznych w Galerii Sleńdzińskich. Wykonały pracę o tematyce świątecznej z zastosowaniem kolorowego tuszu i kredek pastelowych.              

Czytaj więcej
wycieczka-do-ratuszaDnia 10 listopada odbyła się wspólna wycieczka do Muzeum w Ratuszu grupy III "Tygryski" oraz dzieci z koła plastycznego. Przedszkolaki dowiedziały się jak nazywamy obrazy w zależności od ich tematyki. Następnie same mogły wykonać kolorowankę: portret, pejzaż lub martwą naturę.    

Czytaj więcej
ekobizuteria-gr33.10.2016r. w grupie "Tygrysków" dzieci wykonały biżuterię ekologiczną. Odbyła się też pogadanka o  segregacji śmieci z gośćmi z firmy Lech.      

Czytaj więcej
poznajemy-zawody-gr328 października pani Arleta Wysocka - mama Kryspina z grupy "Tygryski" zapoznała dzieci z wykonywanym zawodem: nauczyciel języka angielskiego. Pani Arleta przygotowała dla dzieci:- zagadki obrazkowe (po polsku i angielsku),- zagadki dźwiękowe,- loterię obrazkową z niespodziankami dla dzieci. Dziękujemy bardzo za doskonałą zabawę i poświęcony czas!  

Czytaj więcej