POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-smokiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą uczyć się w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
poznajemy-ptaki-gr210 kwietnia "Smoki" ponownie odwiedziły Książnicę Podlaską przy ul. Ciepłej w Białymstoku. Uczestniczyły tam w warsztatach ornitologicznych, które przeprowadziła panią Hanną Suchowolec z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.        

Czytaj więcej
wiosenne-recytowani-gr2Wiosenne recytowanie  w grupie II "Smoki"          

Czytaj więcej
spotkanie-z-chirurgiem-gr2Zajęcia z chirurgiem - mamą Sebastiana dr Katarzyną Kaliszewicz Janiuk pozwoliły dzieciom zapoznać się ze specyfiką zawodu chirurga.        

Czytaj więcej
dzien-babci-g-r2Dzień Babci i Dziadka w grupie II "Smoki"        

Czytaj więcej
lepimy-balwana-gr2Najlepszą zabawą na śniegu jest lepienie bałwana!        

Czytaj więcej
bajka-o-wigilijnej-gwiazdce-gr221 grudnia 2016r. w grupie II "Smoki" odbyło się spotkanie z panią Elżbietą Janikowską autorką bajek dla dzieci, nauczycielką, blogerką, bibliotekarką SP Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku. Dzieci wysłuchały "Bajki o Wigilijnej gwiazdce" zaprezentowanej przez autorkę za pomocą teatru obrazkowego Kamishibai.      

Czytaj więcej
dzien-misia-gr225 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci z grupy 2 "Smoki" przyniosły swoje misie do przedszkola. Cały dzień upłyną na wesołej zabawie z pluszowymi przyjaciółmi.      

Czytaj więcej
zabawy-badawcze-gr225 listopada w grupie II Smoki miały miejsce "Zabawy badawcze". Zajęcia poprowadził pan  Marcin Wojnicz  - tato Oli. Przeprowadzaliśmy bardzo ciekawe doświadczenia z użyciem wody utlenionej i nadmanganianu potasu.        

Czytaj więcej
piracka-wyprawa-gr221 listopada grupa II "Smoki" odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku przy ul. Złotej. Przedszkolaki wzięły udział w projekcie "Niemiecka literatura - czytamy to co dobre!". Dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. "Piracka wyprawa z kapitanem SHARKY" na podstawie książki Jutty Langreuter.    

Czytaj więcej
wycieczka-do-ksiaznicy-gr29.10.2016 Odbyła się wycieczka do Książnicy Podlaskiej im Ł. Górnickiego w Białymstoku - Filia nr 3 przy ul. Ciepłej 15. Dzieci z grupy II "Smoki" uczestniczyły tam w zajęciach pt. "Pociąg". Dzieci samodzielnie wykonały techniką origami zakładki do książek, rysowały pociągi, oglądały bajki i wspólnie bawiły się śpiewając piosenki.      

Czytaj więcej
podchody-z-sienkiewiczem-gr214 września 2016 grupa "Smoki" z Przedszkola Samorządowego Nr 26 gościła uczniów Szkoły Podstawowej Nr 11. Goście byli uczestnikami "Podchodów z sienkiewiczem" zorganizowanych na naszym osiedlu Sienkiewicza. Nasze przedszkolaki wyrecytowały zagadkę która miał pomóc graczom w wykonaniu jednego z zadań "Podchodów".    

Czytaj więcej
zabawy-w-sali-gr2 Zobaczmy pierwsze wrześniowe zabawy przedszkolaków z grupy "Smoki".         

Czytaj więcej