POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-smokiZapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w CZERWCU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą uczyć się w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodziny-dzieciW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy!

Czytaj więcej
walentynkowe-serca-gr2Walentynkowe prace plastyczne w gr. II Smoki          

Czytaj więcej
dzien-babci-gru2Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Babci i Dziadka w grupie "Smoków".          

Czytaj więcej
ksiazkiDzieci przyniosły z  domu swoje ulubione książki. Chętnie o nich opowiadały. Rozwiązały rebusy baśniowe oraz z czarodziejskiego worka wyczarowały przedmioty związane z bajkami.      

Czytaj więcej
jasselka-gr2Rodzinne jasełka w grupie "Smoki"        

Czytaj więcej
wycieczka-do-biblioteki8 grudnia 2017r. przedszkolaki z grupy II złożyły świąteczną wizytę w bibliotece.        

Czytaj więcej
kucharzW odpowiedzi na nasz apel do Rodziców już 5 grudnia 2017r. gościliśmy w naszej grupie Tatusia Błażeja- Pana Dawida Bienasz. Pan Dawid przybliżył nam pracę kucharza. Jego pomysł na ciekawe zajęcia z dziećmi to komponowanie, samodzielne przyrządzanie soków owocowo- warzywnych i degustacja. Soki w okresie jesienno- zimowym stanowią doskonałe źródło witamin dla dzieci, które nie lubią spożywać surówek. Dziękujemy.    

Czytaj więcej
lekarz-gr222 listopada 2017r.- w związku z omawianą w tym miesiącu tematyką związaną ze zdrowiem- byliśmy z wizytą w gabinecie lekarskim Pani Doktor Agnieszki Kasner- Mamy Krysi, przy ul. Fabrycznej w Białymstoku.      

Czytaj więcej
odwiedziny-karola-gr212 października 2017r. o godz. 15:00 gościliśmy naszego wychowanka Karola Stockiego z mamą. Karol ma 10 lat i jest uczniem IV klasy szkoły podstawowej. Nasz gość zaprezentował bajkę, którą sam napisał o KRASNO- LUDKU w KRASNO- LESIE, która bardzo się nam podobała. Dziękujemy!      

Czytaj więcej
pani-policjantka-gr24 X 2017r. o godz. 9:00 przybyła z wizytą do gr. II "Smoki" pani policjantka Marzena Hałon. Opowiedziała nam o zawodzie policjanta, szczegółowo opisała mundur i akcesoria. Powiedziała w jaki sposób zachować się podczas kontaktu z nieznajomym i przypadkowo napotkanym zwierzęciem. Byliśmy również z naszym gościem na skrzyżowaniu i ćwiczyliśmy przechodzenie przez ulicę. Wspólna nauka i zabawa na długo pozostaną w naszej pamięci.  

Czytaj więcej
wycieczka-do-palacu15 września przedszkolaki z grupy II "Smoki" udały się na wycieczkę do Pałacu Branickich. Było to możliwe dzięki uprzejmości pani Emilii Minasz - mamy Wojtka. Podczas wycieczki "Smoki" zwiedziły Pałac Branickich i poznały jego historię. Każde dziecko wykonało odlew gipsowy przedstawiający fasadę pałacu. Przedszkolaki otrzymały też książeczki edukacyjne o Pałacu Branickich.      

Czytaj więcej