POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 

tematyka-krasnale Zapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć realizowaną w GRUDNIU. Znajdą tu Państwo również tekst wierszyka i piosenki, którego dzieci będą się uczyć w tym miesiącu.

Czytaj więcej
urodzinyW naszym przedszkolu bardzo uroczyście obchodzimy urodziny każdego dziecka. Dzień ten z pewnością jest ważny w życiu naszych przedszkolaków. Dlatego też chcąc podzielić się z Państwem wrażeniami z tych dni zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Galeria będzie się powiększała o kolejne nowe zdjęcia. Prosimy więc o systematyczne odwiedzanie tego działu. Zapraszamy! 

Czytaj więcej
rytmy-gr1Na zajęciach matematycznych realizujemy innowację pedagogiczną "Mistrzowie kodowania- mistrzami matematyki". Układaliśmy łańcuchy skojarzeniowe wykorzystując kartoniki z cyframi i owocami. A w kartach pracy pokolorowaliśmy obrazek wg. podanego kodu.      

Czytaj więcej
tydzien-kodowania-gr1 Środowe zajęcia Code Week w grupie I - naszych Mistrzów Kodowania wplecione były w szereg zabaw poprowadzonych przez panią Ewę Rutkowską, a związanych z rozwijaniem zainteresowań czytelniczych. Przedszkolaki poznawały różne rodzaje książek ale najbardziej skupiły się na książkach z bajkami. Dzieci wcielały się w role ulubionych bohaterów korzystając z pacynek. Wreszcie przyszła kolej na budowanie kolorowych zamków i pałaców, których plany przedszkolaki musiały odczytać z kodów przygotowanych przez panią Ewę. Radosną zabawę zakończyły tańce w bajkowych kostiumach.  

Czytaj więcej
dzien-kropki-gr115 września na całym świecie obchodzi się  Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dzieci z grupy Krasnale obejrzały film pt. " Kropka" na podst. Książki P.H.Reynolds.Układały z kubeczków litery ze swoich imion. Na koniec malowały kropkowe obrazy.    

Czytaj więcej
spacer-gr1Pierwszy spacer w nowym roku szkolnym. Trochę deszcz nam przeszkodził. Pomogła pani Ewa z grupy Kacperki . Pożyczyła nam parasole.      

Czytaj więcej