Zapraszamy do śledzenia aktualności publikowanych na naszej stronie internetowej.
W tym dziale będziemy Państwa informować o bieżących wydarzeniach  z życia przedszkola w roku szkolnym 2017/2018

Zabawy podczas wakacji

zabawy-podczas-wakacjiZabawy podczas wakacji.

Wyprawka przedszkolaka

wyprawka-przedszkolWYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA: KAPCIE /PODPISANE/, RĘCZNIK Z WIESZACZKIEM /PODPISANY/, KUBEK I SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW /PODPISANE/, 2 SZT. PUDEŁEK CHUSTECZEK HIGIENICZNYCH, 4 ROLKI PAPIERU TOALETOWEGO, OPAKOWANIE SERWETEK, 100 JEDNORAZOWYCH KUBECZKÓW PLASTIKOWYCH, DZIECI ŚPIĄCE – (POŚCIEL Z POSZEWKĄ /PODPISANE/ , PIŻAMA /PODPISANA/,  WOREK NA POŚCIEL /PODPISANY/), UBRANIE I BIELIZNĘ NA ZMIANĘ, WYPRAWKA (artykuły papierniczo- plastyczne) BĘDZIE OPŁACANA U NAUCZYCIELI W GRUPIE WE WRZEŚNIU.