POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego "Mój dzień w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej w Białymstoku", oraz filmu "Inni?... Tacy sami!" zrealizowanego przez ORE.


Mój dzień...

Inni?... 

 


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH  PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:

  • I miejsce dla Krzysztofa Stolarczyka w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Maska Karnawałowa" zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 12 w Białymstoku oraz  Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Razem Możemy Więcej"
  • II miejsce dla Roberta Wrzesińskiego w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Maska Karnawałowa" zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 12 w Białymstoku oraz  Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Razem Możemy Więcej"
  • III miejsce dla Zuzanny Marii Frąckiel w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Maska Karnawałowa" zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 12 w Białymstoku oraz  Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Razem Możemy Więcej"
  • Dyplom dla Joanny Pietruczuk za udział w XII edycji wojewódzkiego konkursu recytatorsko-muzycznego "Zdrowym być" zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 68 w Białymstoku
  • Wyróżnienie dla Szymona Warpechowskiego za udział w konkursie piosenki "Mikołajkowa Gala Przedszkolaków" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.
  • Dyplom dla Zespołu Wokalno-Muzycznego działającego w naszym przedszkolu ( skład: Kamila Nowik, Malwina Wasilewska, Szymon Warpechowski) za udział w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Przedszkolaka" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • Dyplom dla Joanny Pietruczuk za udział w V edycji konkursu recytatorskiego  EMOCJE WIERSZEM MALOWANE INSPIROWANE JESIENNĄ SZARUGĄ  zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Białymstoku
  • II miejsce dla Kornelii Zadykowicz w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Kim chcę być w przyszłości" zorganizowanym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego
  • Podziękowanie dla Mai Góreckiej za udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Kim chcę być w przyszłości" zorganizowanym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH  PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014:

  • II miejsce dla Jakuba Cackowskiego w konkursie plastycznym  "Bohater mojej ulubionej baśni"  zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 11 w Białymstoku
  • Tytuł EKOPRZEDSZKOLAKA dla Macieja Szymanowicza w IX edycji Ekokonkursu "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi" przez Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Białymstoku 
  • Dyplom dla Joanny Pietruczuk za udział w warsztatach czytelniczych "Przecinek i kropka" zorganizowanych przez Sieć Salonów Empik.
  • Złota Nagroda "Super Rodziny" dla Rodziny Hapunik z naszego przedszkola wyłonionej w konkursie "Satysfakcję mam, z dzieckiem bawię się sam" w ramach II edycji Białostockiego Programu Zabaw Fundamentalnych
  • Wyróżnienie dla Anastazji Tokajuk za udział w VII Edycji Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem"
  • Wyróżnienie dla Natalii Tarasewicz za udział w VII Edycji Konkursu Recytatorskiego "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem"
  • I miejsce dla Natalii Tarasewicz, Natalii Werdoni  w Konkursie Recytatorskim Wiersze Juliana Tuwima zorganizowanym przez Książnicę Podlaską
  • II miejsce dla Mai Góreckiej, Juliana Nowickiego w Konkursie Recytatorskim Wiersze Juliana Tuwima zorganizowanym przez Książnicę Podlaską
  • III miejsce dla Martyny Skiepko, Marka Ciborowskiego w Konkursie Recytatorskim Wiersze Juliana Tuwima zorganizowanym przez Książnicę Podlaską
  • I miejsce dla Igi Skrzyckiej w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • III miejsca dla Patrycji Jurczenko w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Wyróżnienie dla Blanki Książczyk, Marii Połockiej, Alicji Żywnej, Laury Ciereszko w konkursie plastycznym " Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Markowi Ciborowskiemu za uzyskanie nagrody w XI Edycji Konkursu Plastycznego pt."Bajki w zimowej szacie"
  • Marii Połockiej za wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zimo baw się z nami"
  • Marii Połockiej za nagrodzoną pracę w miejskim konkursie plastycznym "Najpiękniejszy Amorek"
  • I miejsce dla Jakuba Milewskiego, Jakuba Lewkowicza, Tymoteusza Krahela, Wiktorii Krasuckiej, Marka Ciborowskiego w konkursie plastycznym "Wiosna Ach to Ty" zorganizowanym przez koło plastyczne "Pędzelki" działające w naszym przedszkolu
  • I miejsce w kategorii wiekowej 3-4 latków dla Aleksandra Żukowskiego w konkursie plastycznym "Mój wiosenny spacer z psem" zorganizowanym przez nasze przedszkole w ramach ogólnopolskiej akcji "Rok Szkoły w Ruchu"
  • II miejsce w kategorii wiekowej 3-4 latków dla Poli Golubiewskiej, Joanny Pietruczuk w konkursie plastycznym "Mój wiosenny spacer z psem" zorganizowanym przez nasze przedszkole w ramach ogólnopolskiej akcji "Rok Szkoły w Ruchu"
  • III miejsce w kategorii wiekowej 3-4 latków dla Mai Czołpińskiej w konkursie plastycznym "Mój wiosenny spacer z psem" zorganizowanym przez nasze przedszkole w ramach ogólnopolskiej akcji "Rok Szkoły w Ruchu"
  • I miejsce w kategorii wiekowej 5-6 latków dla Natalii Żywna w konkursie plastycznym "Mój wiosenny spacer z psem" zorganizowanym przez nasze przedszkole w ramach ogólnopolskiej akcji "Rok Szkoły w Ruchu"
  • II miejsce w kategorii wiekowej 5-6 latków dla Malwiny, Natalii Werdoni, Igi Wołoszyńskiej w konkursie plastycznym "Mój wiosenny spacer z psem" zorganizowanym przez nasze przedszkole w ramach ogólnopolskiej akcji "Rok Szkoły w Ruchu"

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH  PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013:

  • I miejsce dla Mateusza Malinowskiego w VII edycji międzyprzedszkolnego Turnieju Warcabowego "Najlepszy Warcaby"
  • I miejsce dla Julii Świstun w konkursie plastycznym "Ilustracje do utworów Juliana Tuwima" zorganizowanym podczas IV edycji Wiosennej Spartakiady Osiedla Sienkiewicza "Razem Weselej"
  • Wyróżnienie dla Igi Wołoszyńskiej w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • III dla Jakuba Remiszewskiego w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola"